Sigorta Hukuku

Celse Hukuk Bürosu olarak; AXA Sigorta A.Ş. – Ziraat Sigorta A.Ş. – HDI Sigorta A.Ş. – Groupama Sigorta A.Ş. – Halk Sigorta A.Ş. Zurich Sigorta A.Ş. – SS Koru Sigorta A.Ş. – Euroko Sigorta A.Ş. – Ege Sigorta A.Ş. – Ethica Sigorta A.Ş. – Quick Sigorta A.Ş. – Turkland Sigorta A.Ş. – Hür Sigorta A.Ş. gibi bir çok sigorta şirketlerinin rücudan kaynaklı icra ve iflas hukuku alanındaki tüm işlemleri ve bunlara bağlı olarak itirazın iptali ve alacak davaları, arabuluculuk toplantıları ve istirdat davaları gibi konularda uzman avukat kadrosu aracılığı ile profesyonel bir şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Çalışılan şirketlerle ilgili olarak her biri için ayrı ayrı olmak üzere düzenli aralıklarla raporlama yapılmakta ve kesintisiz olarak çalışmalarımız devam etmektedir.

Tüm bunlara ek olarak Ölümlü – Yaralamalı trafik kazalarında sigorta şirketlerinden tazminin sağlanması ve devamındaki dava işlemleri ile harici sigorta şirketleri ile poliçelerin düzenlenmesi, değer tespiti ile ilgili başvuruların yapılması ve gerekmesi halinde davaların yürütülmesi, şirket için lehe veya aleyhe hususların tespit edilmesi ve bunlardan kaynaklanan davalar gibi konularda uzman avukat kadrosu aracılığı ile profesyonel bir şekilde avukatlık ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.